29.03.11

     будут проходить кинопробы для съемок студенческого фильма (для участия нужно подать монолог, стих, басню, рассказ). Подробную информацию можно получить в ауд.№14 (студком)

Робота в Майкрософт Україна!

Стажування в «Майкрософт»

  «Майкрософт Україна» запрошує студентів та випускників ВУЗів на стажування у підрозділи компанії: маркетинг, продажі.
   Стажування надасть Вам змогу розкрити свій потенціал, розвинути здібності, посилити комунікативні навички, розуміння бізнесу, а також зробити справжній внесок в розвиток бізнесу.

Стипендії «The Returning Scholars Fellowship»

Стипендії «The Returning Scholars Fellowship»
  
    Для участі у конкурсі запрошуються талановиті вчені, що прагнуть наукової кар’єри у власній державі після навчання закордоном. Програма направлена на боротьбу із таким явищем як "brain drain" (явище масової еміграції освічених людей) і допомагає утримувати перспективних молодих вчених, що важливо для відновлення наукової роботи та сталості реформ вищої освіти.

Перший український Twitter-баркемп

23 січня 2010 року у місці Запоріжжя пройде баркемп "UkrTweet", який буде присвячено чудовому сервісу мікроблогів - Twitter.

На баркемпе бажаючі зможуть ознайомитись з цим сервісом, зареєструватися, навчитись користатися багатьма з твіттер-додатків та сервісів. Для цього учасники баркемпу будуть мати безкоштовний доступ до інтернету через Wi-Fi.

Подія безкоштовна для її учасників. Бюдь хто може виступити із своєю доповіддю, якщо вспіє вчасно зареєструватися, як доповідач.

Дорогу, проживання та харчування кожен з учасників оплачує самостійно.

Волонтерська служба в Німеччині

Deutsch-Russischer Austausch вже кілька років підтримує стипендіатів фонду ім.Маріон Денхофф, які проходять шестимісячну практику в Берліні. Крім роботи в одній з Берлінських організацій, вони отримують можливість участі в широкій освітній програмі, яка знайомить їх з різними аспектами Німеччини та її політикою, суспільством і культурою.

Нарешті! Знову! “ІІ Зимова Студреспубліка” у Карпатах!

Літо - для активних і амбітних! Зима – для найкращих і розумних!

Оголошується конкурс на участь у проекті «ІІ Зимова Студреспубліка» за тематикою: «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)». Гра пройде 23-28 лютого 2010 року.

Стипендії Вишеградського фонду для українських студентів

Міжнародний Вишеградський фонд надає стипендії для семестрового або двосеместрового навчання в університетах країн Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина).

Від учасників конкурсу вимагається наявність бакалаврського ступеня. У випадку, коли навчання не розподіляється на бакалаврський та магістерський рівні, аплікант мусить закінчити мінімум три курси університетської освіти.