Масленица

Масленица
празднуется в последнюю неделю перед Великим постом, за семь недель до Пасхи. Масленица — праздник, сохранившийся у славян с языческих (дохристианских) времен.

 

Так, кафедра физической географии и геологии совместно со студентами общежития №2 МГПУ им. Б. Хмельницкого провела праздничное мероприятие, посвящённое празднованию "Масленицы". Инициаторами, разделившими сей праздник со студентческой молодёжью были Прохорова Л.А., Завьялова Т.В. и Гришко С.В. (все они преподаватели вышеуказанной кафедры).Празднование было поддержано активистами-второкурсницами Салогуб Анной и Юрив Ириной (210 группа, геофак). Молодые хозяйки к мероприятию приготовили изумительно вкусные блинчики, а к ним, не менее вкусные начинки. Изобилие вкусов, дружеская атмосфера, шутки, разнообразные истории - всё это дало свой блестящий результат, а главное-хорошее настроение. Вскоре по окончанию мероприятия, все присутствующие могли самолично оценить на вкус Масленичные блины.
ВІТАЄМО !!!

 

команду студентського гуртожитку №2

 за зайняте І місце в спортивних змаганнях «Козацькі розваги», присвячені Дню захисника Вітчизни у складі:

 

1.     Холіна Олександра – 550-п група.

2.     Лосевічева Ігоря – 230-п група.

3.     Онуфрака Дмитра – 550-п група.

4.     Зінов єва Артема – 410-п група.

5.     Лимаренко Артема – 320-п групи.

6.     Баска Олександра – 220-п група.

7.     Волохи Богдана – 140-п група.

                                    
                               З добутків та     підкорення нових вершин
Деканат та студком

Новорічна казка у Дитячому будинку

Однією з постійних традицій природничо-географічного факультету є щорічне відвідування дитячого притулку (будинку) міста Мелітополь. 2010 рік не став вийнятком. Щорічно деканат факультету, при підтримці студентства, студентського комітету та викладацької аудиторії проводить благодійну акцію до дня Святого Миколая під символічною назвою "Діти-дітям". З болем у серці та з відкритою душею сприймаються подібні заходи. Охочих допомогти дітлахам у таке велике свято виявилося набагато більше, ніж того очікували ми, організатори.  На зібрані кошти було придбано численні подарунки, купу  м'яких  іграшок, фруктів. Візит пройшов на високому рівні: з невеликою дитячою виставою, аплодисментами, іграми та, головне, з усміхненими обличчями вихованців Дитячого будинку. Свято вдалося!!!!!! Кожен отримав чудові Новорічні подарунки від Св. Миколая. Фото на память -  чаруюча мить. Цінуйте дітей - вони наше майбутнє!!!


alt

"Учбова інтеграція" - захід у Гуртожитку №2

                                                                                         
У грудні, на черговому заході у студентському гуртожитку №2 МДПУ ім. Б. Хмельницького, кафедра Географії України та Краєзнавства за участю Марченко О.А., Тамбовцева Г.В. та Крилова М.В. охоче продемонструвала широкий спектр навчальних практик, які природничо-географічний факультет пропонує усьому студентству університету. Більш детальну інформацію читайте у подробицях.


    alt

Шахматно-шаховий турнір

Нещодавно  на базі природничо-географічного факультету Мелітопольського Державного Педагогічного Університету ім. Б.Хмельницького відбулися чергові змагання з настільних видів спорту - шахмат та шашок. У ньому активну участь прийняли студенти з усіх факультетів. Кожен майбутній гросмейстр намагався проявити у найкращому виді свої здібності, кмітливість, вдумливість, прогностичний аналіз. Не на жарт розпалилися баталії серед учасників - щохвилини лідери змінювали один на одного, у залі відчувалася напруга.  Ось вони перші вигуки CHECK-MAT - перемога.

Збірна природничо-географічного факультету, як і передбачалося, зайняла призове почесне II командне місце у складі: Борисюк Олександр - 440 група, Гасан Андрій - 210 група. Тільки декілька балів відділяло нас від перемоги,  та, не дивлячись ні на що, у нас тепер є стимул до самовдосконалення для майбутніх звершень та перемог. Окрім командної перемоги студенти геофаку отримали грамоти за особисті досягнення у даних видах спорту. Так, особисту першість отримав
студент 210 групи Гасан Андрій, вщент розгромивши своїх опонентів по дошці.

Деканат, студком та увесь студенський колектив факультету щиро вітає своїх переможців та бажає у майбутніх іграх досягати тілький найвищих висот.

День відкритих дверей на природничо-географічному факультеті


ПРОГРАМА

проведення Дня відкритих дверей

на природничо-географічному факультеті

4 грудня 2010 року


9 00 – 10 00 – реєстрація школярів у холі корпусу (Озмитель Д., Юрів І.)


10 00 – привітання декана факультету, к.геогр.н, доц. Воровки В.П.


10 00 – 11 00 – привітання завідувачів кафедр та концерт художньої самодіяльності студентів факультету


1) Виступ завідувача кафедри географії України та краєзнавства к.геогр.н., доц. Арабаджі О.С.

2) Виступ завідувача кафедри фізичної географії і геології д.геол. н., доц. Даценко Л.М.

3) Пісня у виконанні Овчіннікова Олексія – 230-п група.

 

4) Виступ завідувача кафедри теорії методики фізичного виховання та спортивних дисциплін ст.вик.    Вороніна Д.Є.

  5) Акробатичний етюд у виконані Малія Олександра – 120-п група.

 

  6) Виступ завідувача кафедри економічної і соціальної географії та методики навчання географії к.геогр.н., проф. Сажневої Н.М.

  7) Пісня «Відірватись від землі» у виконанні Логвиненко Наталії – 210-п група.

8) Виступ завідувача кафедри історії та правознавства к.істор.н., доц. Гудзя В.В.

  9) Гумористичний номер – команда КВК факультету.

 


Знайомство з факультетом, кафедрами, геолого-палеонтологічним музеєм.