Поздравляем с первыми занятыми местами Цыганкова Артема и Высоцкого Антона на открытом Чемпионате АР Крым по пауерлифтингу в троеборье, весовые категории до 83 и 74 кг соответственно. Суммарный вес который поднял Артем составляет 667,5 кг, а Антона 430 кг. Эти студенты неоднократно завоевывают призовые места на соревнованиях различных уровней. Поздравляем и желаем успехов и новых достижений ректора и студенческий комитет университета!

Пауерлифтинг МГПУ

      У період часу з 6 по 13 березня відбувалися змагання з баскетболу серед жіночих команд з кожного факультету! Усі команди показали себе достойно, місця у фінал  та на матч за третє місце дісталися командам у напруженій боротьбі! 
Місця розподілилися наступним чином:

І місце - природничо-географічний факультет;
ІІ місце - хіміко-біологічний факультет;
ІІІ місце - соціально-гуманітрний факультет.
 

Змагання з баскетболу серед дівчат МДПУ


Більше фотографій у групі студкому  

27.02.13 в нашому університеті відбулися змагання з кульової стрільби у залік спартакіади!

За результатами змагань місця між факультетами розприділилися наступним чином:
І   місце - Природничо-географічний факультет;
ІІ  місце - Філологічний факультет;
ІІІ місце - Хіміко - біологічний факультет.

Стрільба МДПУ

В особистому заліку серед хлопців, місця розприділилися таким чином:
І    місце -Белобородько Володимир (п/г);
ІІ   місце - Першин Максим (х/б);
ІІІ  місце - Шитов Євген (ф/ф);

Серед дівчат:
І    місце - Голубенко Наталія (п/г);
ІІ   місце - Грушевская (мхо);
ІІІ   місце - Абдувашиева (ф/ф);

Стрільба МДПУ

17.11 наша команда, Мелитопольского государственного педагогического университета сошлась в финальном матче за кубок города с мелитопольской Черешней!  
Наши ребята отыграли почти весь первый тайм на очень хорошем уровне, создав несколько голевых моментов и даже забив гол, но судьи были в тот день не на нашей стороне и зафиксировали офсайд. К сожалению всех фанатов МГПУ под занавес первого тайма наша команда пропустила два гола, как говориться в раздевалку. Второй же тайм команды провели достойно он завершился со счетом 2-1 в пользу вишневых и того по сумме двух таймов победу одержала более зрелая команда, 4-1 Черешня обладатель кубка. На матче из руководства университета присутствовали ректор Молодиченко В.В. куратор по воспитательной работе Гузь В.В., заведующий кафедрой теории и методики физического воспитания и спортивных дисциплин Воронин Д.Е.. Представителем от студенчества был заместитель главы студенческого комитета, Хриенко Павел. 
После увиденного матча всем студентам хочется сказать, что команда у нас достойна того, чтобы приходить и болеть за нее, ведь они защищают честь нашего университета и получается у них это хорошо, ведь финал кубка это дорого стоит!

 

Футбол МГПУ

     19-20 пройшов відкритий фестиваль спортивних ігор з запрошенням команд вищих навчальних закладів, присвячений Дню визволення Мелітополя від фашистсько-німецьких загарбників!
Спортивні новини

     Вітаємо студента філологічного факультету, Годзєва Данiiла із зайнятими місцями на Кубку України з кікбоксингу. Виступав він у ваговій категорії до 75кг у лайт контакті посів ІІ  місце.


Вітаємо!

  Семі-контакт ІІІ місце!

Вітаємо!

Від імені ректорату та студентського комітету бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!

Вітаємо студента природничо-географічного факультету Русанова Євгена із зайнятим І місцем на Кубку Запорізької області з жиму лежачи без екіпіровки. Наш спортсмен виступав у категорії до 83 кг. Бажаємо Євгену подальших успіхів у навчанні та спорті!
Вітаємо!

Вітаємо студента природничо-географічного факультету, Висоцького Антона з зайнятим ІІ місцем на Кубку Запорізької області з пауерліфтингу . Виступав він у ваговій категорії до 66 кг і набрав 385 кг за сумою триборства ( присяд - 155 кг; жим - 87,5 кг; станова тяга - 142 кг ). За результатами виконав норматив на ІІІ дорослий розряд. Від імені ректорату та студентського комітету університету вітаємо та бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!
Вітаємо!

      8 жовтня о 13:00 на стадіоні "Авангард" відбулося жеребкування команд, які будуть брати участь у розіграші кубку університета з міні-футболу. Ігри будуть проходити у ІІІ тури. Команди були поділені на групи А і В. У групи А ігрові дні вівторок, у групи В четвер, матчі будуть починатися о 13 годині.

Група А                                       Група В
1) фк "Хрон"                         1) фк "ФИФА"
2) фк "Спарта"                     2) фк "Кемел"
3) фк "Гелексі"                     3) фк "Рубин"
Запрошуємо усіх вболівати за свої команди!!!

Спортивні новини

     21-23 відбулися змагання з пауерліфтингу під назвою кубок "VOSPORO", які проходили в АР Крим. Серед учасників був наш студент природничо-географічного факультету, кандидат у майстри спорту, Циганков Артем. Виступав він у ваговій категорії до 74 кг, його результатами стали:  присяд 230 кг; жим 125 кг; станова тяга 245 кг. За сумою триборства посів ІІІ місце!
    Ректорат та студентський комітет щиро вітає нашого спортсмена та бажає успіхів у такому нелегкому виді спорту!
Вітаємо!